Wielkie wydarzenie

A HAPPENING OF MONUMENTAL PROPORTIONS

Szalona komedia o jednym dniu z życia uczniów, rodziców i nauczycieli, który na zawsze zmienia ich podejście do rzeczywistości.

„Wielkie wydarzenie” – streszczenie

Daniel jest znudzonym swoją pracą account managerem, który przygotowuje się do udziału w Dniu Kariery w szkole podstawowej swojej uroczej córki. W tym samym czasie musi zmierzyć się z konsekwencjami romansu ze swoją asystentką oraz nowym wymagającym szefem. Córka Daniela niespodziewanie wpada w oko synowi szefa, który szuka porady u swoich nauczycieli. Jednocześnie dyrekcja szkoły za wszelką cenę stara się ukryć przed uczestnikami wydarzenia ciało martwego ogrodnika.

Czemu warto obejrzeć „Wielkie wydarzenie”?

„Wielkie wydarzenie” („A Happening of Monumental Proportions”) to komediodramat z 2017 roku, ukazujący pełen emocji dzień z życia amerykańskiej szkoły. Fabuła obrazu nasączona jest kłamstwami, namiętnością oraz martwymi ciałami. Jego obsada zachwyca.

„Wielkie wydarzenie” – obsada

Reżyserką filmu jest debiutująca w tym charakterze aktorka Judy Greer. W głównych rolach pojawiają się m.in. Common, trzykrotnie nominowany do Złotego Globu Bradley Whitford, Anders Holm, laureatka Oscara Allison Janney oraz laureatka Złotego Globu Jennifer.

„Wielkie wydarzenie” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.