Wielkanocna niespodzianka

EASTER UNDER WRAPS

Ambitna szefowa marketingu fabryki czekoladek próbuje znaleźć przyczynę spadku sprzedaży, a los łączy ją z przystojnym czekoladnikiem.

Wielkanocna niespodzianka - opis

Erin (Fiona Gubelmann) jest dyrektorką marketingu w Cavendish Chocolates i uwielbia swoją pracę. Kiedy nagle sprzedaż produktów zaczyna spadać, kobieta postanawia dowiedzieć się, co jest tego przyczyną. Pod przykrywką zaczyna zbierać informacje w fabryce. W ten sposób poznaje głównego czekoladnika firmy – Bryana (Brendan Penny) – który przekonuje ją, że automatyzacja zabija kreatywność, a klienci zaczynają to widzieć. Erin jest podekscytowana jego pomysłami na produkty wielkanocne. Podczas wspólnej pracy para zbliża się też do siebie. Co z tego wyniknie?

Wielkanocna niespodzianka - twórcy i obsada

Pogodna komedia romantyczna wyprodukowana na potrzeby telewizji. Reżyserem obrazu jest Gary Yates ("Światowe życie"), a w obsadzie znaleźli się Fiona Gubelmann ("Córeczka mamusi"), Brendan Penny ("Kocham Cię, Beth Cooper"), Fred Henderson ("Wywiad ze słońcem narodu"), Ese Atawo (serial "Nie z tego świata") oraz Bronwen Smith ("Dziennik cwaniaczka 3").

Wielkanocna niespodzianka - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.