W starym, dobrym stylu

GOING IN STYLE (2017)

Morgan Freeman, Michael Caine oraz Alan Arkin jako trzej kumple, którzy w podeszłym wieku wchodzą na przestępczą ścieżkę.

„W starym, dobrym stylu” – streszczenie

Trzej najlepsi przyjaciele – Willi, Joe oraz Al – dowiadują się, że ich fundusz emerytalny został zlikwidowany. Zdesperowani mężczyźni nie zostają bierni, postanawiają działać, zwłaszcza, że nie chcą stać się ciężarem dla swoich bliskich. Mają proste marzenie, aby na starość móc samodzielnie opłacać swoje rachunki. Emeryci stawiają wszystko na jedną kartę i zaczynają planować skok na bank, który odpowiedzialny jest za ich problemy finansowe.

Czemu warto obejrzeć film „W starym, dobrym stylu”?

„W starym, dobrym stylu” („Going in style”) to połączenie słodko-gorzkiej komedii z „heist movie” z 2017 roku. Mężczyźni w podeszłym wieku nie chcą bezczynnie patrzeć, jak ich oszczędności życia zostają bezkarnie przejęte przez bank. Podejmują zdecydowane kroki, by zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Ta historia ani na chwile nie pozwala widzom się nudzić. Kolejnym atutem tego filmu są doświadczeni aktorzy, ktorzy tworzą bardzo ciekawe kreacje, będące popisem ich talentu.

„W starym, dobrym stylu” – obsada

W rolach głównych zobaczyć trzy wielkie gwiazdy amerykańskiego kina: laureata Oscara Morgana Freemana („Niepokonany”), zdobywcę trzech Złotych Globów Michaela Caine’a („Spokojny Amerykanin”) oraz wyróżnionego Nagrodą Akademii Alana Arkina („Mała Miss”). Za reżyserię odpowiada Zach Braff (trzy nominacje do Złotego Globu za rolę w serialu „Hoży doktorzy”).

„W starym, dobrym stylu” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.