Uprowadzona 3

TAKEN 3 HD

| 9 zł na 48h |

Liam Neeson jako Bryan Mills powraca po raz trzeci. Tym razem jednak to on staje się ofiarą. Bohater musi uciekać, ponieważ oskarżono go o morderstwo, którego nie popełnił.

Uprowadzona 3 – opis

Ostatnimi czasy życie Bryana Millsa stało się spokojne i ułożone. Córka zachodzi w ciąże, była żona wpada na kolację, zaś pomiędzy kawami i kolejnymi lunchami w barach naleśnikowych były żołnierz chadza na golfa ze swoimi starymi kumplami. Sielanka kończy się jednak tak niespodziewanie, jak się zaczęła. Kobieta, którą kochał, zostaje zamordowana, a według wymiaru sprawiedliwości zbrodni dokonał oczywiście Mills. Bohater musi udowodnić swoją niewinność. Jak to jednak zrobić, gdy na karku siedzi mu arcyprzebiegły detektyw Dotzler? Bryan musi dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy...

Uprowadzona 3 – twórcy i obsada

Liam Neeson powtarza swoją rolę w trzeciej części przygód Bryana Millsa. W filmie „Uprowadzona 3” zobaczymy również Foresta Whitakera jako detektywa Dotzlera oraz Maggie Grace, która ponownie wciela się w córkę głównego bohatera.

UWAGA: Film niedostępny w aplikacjach Smart TV na telewizorach Samsung i LG.