Titan: Nowa Ziemia

Titan A.E.

Wszechświat przyszłości jest bardzo ponurym miejscem. Ziemia została zniszczona przez krwiożerczych Drejów, a resztki ludzkości szukają nowego domu. Czy jest dla nich nadzieja?

Titan: Nowa Ziemia – opis

3028 rok. Ziemia nie istnieje, a podróżujący w kosmosie ludzie są ścigani i eliminowani przez groźnych kosmitów. Jedynym bezpiecznym miejscem jest Titan – gigantyczny statek ukryty gdzieś w odmętach galaktyki. To on może stać się nowym domem i azylem dla człowieka. Dzięki niemu nasz gatunek przetrwa. Jak jednak go odnaleźć? Kluczem do zagadki okazuje się młody Cale. Dzięki mapie swojego ojca, genialnego astronauty i wynalazcy, nastolatek może zaprowadzić rozbitków do miejsca, gdzie ukryty jest "Titan". Rozpoczyna się wielka kosmiczna przygoda.

Titan: Nowa Ziemia – obsada i twórcy

„Titan: Nowa Ziemia” to animowany film przygodowy z 2000 roku wyprodukowany przez Fox Animations. W oryginalnej ścieżce dźwiękowej głosu bohaterom użyczyły gwiazdy takie jak: Matt Damon („Pomniejszenie”), Drew Barrymore („Santa Clarita Diet”), Bill Pullman („Zagubiona autostrada”) i Nathan Lane („Klatka dla ptaków”). Film wyreżyserował uznany twórca animacji Art Vitello.

Titan: Nowa Ziemia – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.