The Divide

"The Divide" to film o post apokaliptycznym świecie, w którym cudem udaje się przeżyć ośmiu osobom. Wpadają w sidła grupy, która podaje się za ratowników, ale kim okazują się naprawdę?

„The Divide” – streszczenie

Historia ośmiu osób, które przeżywają apokalipsę w Nowym Jorku. Urywają się w piwnicach dużego apartamentowca, który został zniszczony. Po czasie do ocalałych dociera grupa uzbrojonych ludzi, którzy podają się za grupę ratunkową. Ludzie ubrani są w kombinezony chroniące przed niebezpiecznymi substancjami. Nadchodzi czas, kiedy ocaleni odkrywają, że przybyli osobnicy wcale nie są tymi, za których się podawali. Postanawiają znaleźć drogę ucieczki.


„The Divide”– obsada

Film reżyserowany przez Xaviera Gensa, autora takich dzieł jak „Krucyfiks”, czy „Hitman”. W rolach głównych pojawiają się Rosanna Arquette (Marilyn), Milo Ventimiglia (Josh), Michael Biehn (Mickey), Michael Eklund (Bobby), Ivan Gonzalez (Sam), Lauren German (Eva), Ashton Holmes (Adrien) oraz Abbey Thickson (Wendy). Autorami scenariusza są Karl Mueller i Eron Sheean.

Gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl