Terror w Podziemiach

Serial opowiadający o froncie syryjskiej wojny w klimacie skandynawskiego kryminału. Nowy sezon, który wstrząśnie widzami jeszcze bardziej, niż pierwszy!

 

Terror w Podziemiach - opis filmu

Po dramatycznym finale sezonu pierwszego, Philip wziął urlop od Terror Task Force i zaczyna przyglądać się tajemniczemu zniknięciu byłej znajomej June. Młoda studentka studiów politycznych właśnie wróciła z Syrii, gdzie za walkę z ISIS otrzymała nagrodę. Trzech islamskich terrorystów przybyło, aby upomnieć się o swoje... Poszukiwania prowadzone przez Philipa prowadzą go na pokład promu pasażerskiego płynącego do Szwecji. Kiedy niebezpieczna sytuacja z obecnymi na pokładzie terrorystami się nasila, biorą oni wszystkich pasażerów promu jako zakładników, a Philip znajduje się w środku międzynarodowego kryzysu politycznego. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że będzie musiał walczyć nie tylko o życie pasażerów i swojej przyjaciółki, ale także o swoje własne.

 

Terror w Podziemiach - gdzie oglądać?

Serial dostępny online na platformie VOD player.pl.

Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 8 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 7 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 6 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 5 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 4 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 3 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 2 Terror w Podziemiach, sezon 2, odcinek 1