Sztuka ścigania się w deszczu

The Art of Racing in the Rain

Amanda Seyfried i Milo Ventimiglia jako małżeństwo idealne, a do tego filozofujący pies mówiący głosem Kevina Costnera.

Sztuka ścigania w deszczu – opis

Denny jest kierowcą wyścigowym, a samochody kocha prawie ponad wszystko. Prawie, ponieważ w 100% oddany jest swojemu mądremu, uczłowieczonemu psu o imieniu Enzo. Pewnego dnia Denny poznaje nauczycielkę Eve. Para zakochuje się w sobie bez reszty, a wkrótce potem na świat przychodzi ich dziecko. Z pomocą Eve, Enzo uczy się życia w rodzinie oraz zasad zachowania w każdej sytuacji. A wszystko to z psiej perspektywy.

Film jest adaptacją powieści Gartha Steina, która utrzymywała się przez trzy i pół roku na liście bestsellerów i została przetłumaczona na 38 języków.

Sztuka ściagnia w deszczy – obsada i twórcy

W filmie występują gwiazdy amerykańskiego kina, takie jak Amanda Seyfried, znana wszystkim z roli Sophie w kultowym filmie „Mamma mia: Here we go again!”. Partneruje jej Milo Ventimiglia trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy za rolę w „Tacy jesteśmy”. Enzowi głosu użyczył hollywoodzki aktor Kevin Costner, zdobywca 2 Oscarów i 2 Złotych Globów („Tańczący z wilkami”, „Hatfields & McCoys: Wojna klanów”). Reżyserem filmu jest Simon Curtis.

Sztuka ścigania się w deszczu - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl