Szkolna imprezka 3

FACK JU GOHTE 3 (AKA SUCK ME SHAKESPEER

Złodziejaszek zostaje zwolniony z więzienia i za sprawą nieporozumienia dostaje pracę nauczyciela w nowo wybudowanym gimnazjum.

„Szkolna imprezka 3” – streszczenie

Napadający na banki złodziej Zeki Müller wychodzi z więzienia i pragnie szybko odzyskać pieniądze, które ukradł podczas swojego ostatniego skoku. Mężczyzna chce spłacić nimi swój dług. Odkrywa jednak, że jego przyjaciel zakopał je na placu budowy. Podczas pobytu Zeki za kratkami budynek został ukończony, a jego łup spoczywa w ziemi pod nowym gimnazjum. Zdesperowany mężczyzn aplikuje na stanowisko woźnego w szkole. Za sprawą nieporozumienia dostaje pracę nauczyciela, co jest początkiem wielu szalonych przygód.

Czemu warto obejrzeć „Szkolną imprezkę 3”?

„Szkolna imprezka 3” („Fack Ju Gohte 3”) to zwariowana niemiecka komedia z 2017 roku, która wyróżnia się oryginalną fabułą i ciekawymi postaciami. W błyskotliwy sposób pokazuje perypetie złodzieja, który ze wszystkich sił stara się odzyskać swój łup.

„Szkolna imprezka 3” – obsada

Twórcą filmu jest Bory Dagtekina, niemiecki reżyser i scenarzysta o tureckich korzeniach. W obsadzie znaleźli się: Elyas M'Bare, Katja Riemann, Jella Haase, laureatka Srebrnego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie Sandra Hüller oraz Max von der Groeben.

„Szkolna imprezka 3” – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.