Straż sąsiedzka

The Watch

Jak wywinąć się od domowych obowiązków? Może założyć straż sąsiedzką, pod której przykrywką dorośli faceci mogą bawić się jak dzieci? To działa, ale tylko do czasu. Gdy w okolicy pojawia się obca cywilizacja, przestaje być śmiesznie.

Straż sąsiedzka – opis

Są zdesperowani, niezbyt rozgarnięci i diabelnie zabawni. W rękach mają latarki i krótkofalówki, a ich misją jest patrolowanie okolicy. Poznajcie straż sąsiedzką. Czterech gości, żeby uciec od żmudnych i nieciekawych obowiązków rodzinnych, wyskakuje na osiedle i dokazuje niczym mali chłopcy. Mają kuriozalne i zabawne pomysły, dzięki którym znowu mogą poczuć się młodo. Sytuacja zmienia się, gdy panowie odkrywają, że w ich okolicy rozpoczyna się inwazja kosmitów. Czy czterech bohaterów od siedmiu boleści uratuje świat przed zagładą?

Straż sąsiedzka – opis

W głównych bohaterów tej przezabawnej komedii science fiction wcielają: się Ben Stiller („Noc w muzeum”, „Sposób na blondynkę”), Vince Vaughn („Detektyw”, „Stażyści”), Jonah Hill („Wilk z Wall Street”, „Moneyball”) i Richard Ayoade („Technicy-magicy”, „The Souvenir”). Reżyserem obrazu jest Akiva Schaffer („Sąsiedzi”, „Jeszcze większe dzieci”).

Straż sąsiedzka – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.