Smętarz dla zwierzaków

PET SEMATARY (2019)

Stephen King zaprasza do miejsca, gdzie umarli wstają z grobów i wracają do swoich bliskich. Nie są oni jednak już tymi, których kochaliśmy. Wraz z nimi przybywa coś potwornego.

Smętarz dla zwierzaków – opis

Creedowie to szczęśliwa rodzina, która właśnie rozpoczyna nowy etap w życiu. Małżeństwo z dwójką dzieci przeprowadza się na wieś – w miejsce, gdzie będą mieli więcej czasu dla siebie. Niestety, ich nowy dom okaże się dla nich przekleństwem. W pobliżu rezydencji leży cmentarz, nad którym ciąży klątwa. Każda pochowana tam istota wraca z martwych. Ożywieni są jednak całkowicie odmienieni. Pragną krwi i gotowi są zabić każdego, kto stanie na ich drodze. Splot nieszczęśliwych wydarzeń sprawia, że Creedowie muszą skorzystać z mocy cmentarza. Wydarzenia, które nastąpią, zmienią ich na zawsze.

Smętarz dla zwierzaków – obsada i twórcy

„Smętarz dla zwierzaków” to zarówno ekranizacja powieści Stephena Kinga, jak i remake filmu pod tym samym tytułem z 1989 roku. Tym razem za kamerą stanęli Kevin Kolsch i Dennis Widmyer („Gwiazdy w oczach”, „Holidays”), a w rolach głównych wystąpili: Jason Clarke („Gangster”, „Terminator: Genisys”), Amy Seimetz („Upstream Color”, „Naprawdę straszna śmierć”) oraz John Lithgow („Geneza planety małp”, „The Crown”).

Smętarz dla zwierzaków – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.