Smerfy 2

SMURFS 2, THE HD

| 10 zł  na 48h |

Przygoda Smerfów w naszym świecie trwa w najlepsze. Tym razem bohaterowie wybiorą się do Paryża, gdzie przeżyją całą moc niesamowitych przygód.

Smerfy 2 – opis

Smerfetka znalazła się w wielkich opałach. Dostaje się ona w obrzydliwe łapska Gargamela, który ma kolejny podły plan. Czarownik stworzył kilka złośliwych smerfopodobnych stworzeń licząc, że pomogą mu one opanować moc dostępną niebieskim skrzatom. Niestety, nie tędy droga – do pełnego sukcesu potrzebna mu jeszcze Smerfetka. Po jej porwaniu, Gargamel z Klakierem i swoimi nowymi szarymi pomagierami przenosi się do Paryża. Liczy, że tutaj uda mu się wreszcie zdobyć upragnioną moc. Na ratunek przyjaciółce ruszają Papa Smerf, Ciamajda i pozostali wspierani przez swoich ludzkich przyjaciół.

Smerfy 2 – obsada i twórcy

„Smerfy 2” to kontynuacja fabularno-animowanego filmu dla dzieci z 2011 roku. Obraz ponownie wyreżyserował Raja Gosnell („Agent XXL”, „Scooby-Doo”), a w rolach głównych występują między innymi: Neil Patrick Harris („Zaginiona dziewczyna”, „Seria niefortunnych zdarzeń”) i Hank Azaria („Klatka dla ptaków”, „Ray Donovan”). W polskiej wersji językowej ponownie udział wzięli Jerzy Stuhr („Seksmisja”, Kiler”) jako Gargamel i Małgorzata Socha („Och, Karol 2”, „Weekend”) w roli Smerfetki.

Smerfy 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.