Smakosz 3.

Jeepers Creepers 3

Co dwadzieścia trzy lata powraca Smakosz. Bestia żywiąca się ludzkim mięsem właśnie rozpoczyna polowanie. Tym razem jednak zwierzyna łowna może się boleśnie odgryźć.

Smakosz 3 – opis

Smakosz to tajemniczy potwór. Pół człowiek-pół bestia porusza się ciężarówką pełną ludzkich kości. Posiada skrzydła i wszelkiego rodzaju narzędzia do zadawania śmierci. Bierze na cel niewielką społeczność farmerów, licząc, że znowu naje się do syta. Nie wie jednak, że tutejszy szeryf to nie w ciemię bity chłop. Dan Tashtego postanawia skompletować oddział, który odeśle Smakosza do piekła raz na zawsze. Kluczem do zwycięstwa okazuje się przeszłość demona. To w jego historii kryją się odpowiedzi mogące przynieść sukces w walce. Bohaterowie postanawiają dowiedzieć się nieco więcej na temat tej mrocznej istoty.

Smakosz 3 – obsada i twórcy

„Smakosz” to seria horrorów wykreowanych przez fana gatunku Victora Salvę („Siła spokoju”). Producentem wykonawczym pierwszej części był Francis Ford Coppola. W trzeciej odsłonie w rolach głównych występują: Stan Shaw („Oczy węża”), Gabrielle Haugh („The Midnight Man”), Meg Foster („The Lords of Salem”), Chester Rushing („All Night”) i Jonathan Breck („Smakosz”) jako tytułowy potwór.

Smakosz 3 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.