Ślicznotki

HUSTLERS

Jennifer Lopez w roli gorącej striptizerki, która kieruje najbardziej rozchwytywanymi tancerkami go-go w Nowym Yorku. Historia, która wydarzyła się naprawdę.

Ślicznotki - opis

Do jednego z najbardziej popularnych klubów go-go w Nowym Jorku dołącza Destiny. Dziewczyna pragnie pomóc swojej babci z długami i zdobyć niezależność, niestety na początku zupełnie nie potrafi odnaleźć się w nocnym klubie. Z pomocą przybywa jednak piękna, znająca życie i męską psychikę Ramona. Zapoznaje nowicjuszkę z najlepszymi klientami, którzy są głównie pracownikami Wall Street i szastają kasą, podczas gdy świat pogrąża się w kryzysie, a zwykli ludzie nie mają za co  żyć. Pod wodzą Ramony striptizerki organizują przekręt, chcąc wymierzyć sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Wszystko idzie zgodnie z planem. Dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce jednak zaślepione sukcesem i smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

Ślicznotki - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Lorene Scafaria ("Wszędobylska mamuśka"). Niekwestionowaną gwiazdą filmu jest Jennifer Lopez, amerykańska piosenkarka i aktorka, która ze rolę Ramony została nagrodzona m.in. Satelitą oraz była nominowana do Złotego Globu. W obsadzie znalazła się też Constance Wu ("Bajecznie bogaci Azjaci"), Julia Stiles ("Książę i ja") oraz Cardi B, amerykańska artystka.

Ślicznotki - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl