Sekstaśma

Sex Tape HD

|10 zł na 48h|

Jay i Annie bardzo się kochają, ale ich życie intymne nieco przygasło. Żeby to zmienić, postanawiają nagrać sextaśmę. Pech chce, że nagranie trafia do wszystkich ich znajomych.

Sekstaśma – opis

Jay i Annie tworzą udane małżeństwo. Mają dziesięcioletni staż i dwójkę małych dzieci. Mimo wielkiej miłości ich życie łóżkowe nie jest już takie jak niegdyś. Chcąc wzniecić na nowo płomień namiętności, postanawiają nieco poeksperymentować pod nieobecność dzieci. Nagrywają wideo, na którym wypróbowują wszystkie pozycje z poradnika „Radość z seksu" w czasie trzygodzinnego maratonu. Niestety, przez przypadek nagranie trafia na komputery i komórki ich przyjaciół. Jay i Annie muszą zrobić wszystko, żeby odzyskać upublicznione wideo. Czy uda im się uratować reputację, a przede wszystkim własne małżeństwo?

Sekstaśma – obsada i twórcy

„Sekstaśma” to szalona i pikantna komedia tylko dla dorosłych. W rolach głównych występują Cameron Diaz („Sposób na blondynkę”, „Vanilla Sky”) oraz Jason Segel („Wpadka”, „Zła kobieta”). Partnerują im Ellie Kemper („Druhny”, „21 Jump Street”) i Rob Lowe („Wielki Liberace”, „Californication”). Obraz wyreżyserował Jake Kasdan („Californication”, „Jess i chłopaki”).

Sekstaśma – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.