Sekretne życie zwierzaków domowych 2

The Secret Life of Pets 2

Druga część kinowego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Poznaj dalsze losy zwierzaków, które, gdy tylko zamkniesz drzwi, prowadzą pełne przygód życie…

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - opis

Max przechodzi trudne chwile i czekają go poważne zmiany po tym, jak jego właścicielka Katie wyszła za mąż i urodziła dziecko. Podczas rodzinnej wycieczki na wieś Max poznaje psa o imieniu Rooster, z którym spotykają na swojej drodze nieprzyjazne krowy, wrogie lisy i przerażającego indyka… Max nie potrafi dostosować się do nowych warunków i nie może pozbyć się strachu, ale na szczęście ma kompana, który dodaje mu otuchy i odwagi. Szalony królik Snowball udaje, że posiada supermoce po tym, jak jego właścicielka zaczęła ubierać go w piżamę superbohatera. Kiedy Daisy, nieustraszony Shih Tzu, pojawia się, by poprosić Snowball o pomoc w niebezpiecznej misji, będzie musiał zebrać się na odwagę, aby stać się prawdziwym bohaterem. Czy Max, Snowball i reszta gangu będą potrafili znaleźć wewnętrzną siłę i odwagę, by stawić czoła swoim największym obawom?

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – twórcy i obsada

Film wyreżyserowany został przez Chrisa Renauda („Minionki”, „Sekretne życie zwierzaków domowych”). W oryginalnej ścieżce dźwiękowej głosu bohaterom użyczyli artyści tacy jak: Kevin Hart („Wieczorówka”, „Ta ostatnia noc”), Tiffany Haddish („Wieczorówka”, „Nie ma jak u siostry”), Harrison Ford („Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje.”, „Kowboje i obcy”), Patton Oswalt („Między nami, Misiami”, „Ratatuj”), Jenny Slate („Zwierzogród”).

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.