Rogi

Horns

| 10zł za 48h |

Jak wyglądałby Harry Potter, gdyby wyrosły mu piekielne rogi? Zobacz nietypowy horror o chłopaku, który obudził w sobie diabła.

Rogi – opis

Pewnego ranka Ig Perrish budzi się, nie pamiętając nic z poprzedniej nocy. Szybko przekonuje się, że musiało wydarzyć się coś bardzo złego, ponieważ jego dziewczyna nie żyje, a on jest podejrzany o morderstwo. Co gorsza, na głowie wyrosły mu dziwaczne rogi. Ig postanawia rozwikłać zagadkę minionych wydarzeń. Podczas śledztwa odkrywa, że poroże ma niezwykłą moc. Chłopak jest w stanie wniknąć w jaźń ludzi, których spotyka i odczytać ich najmroczniejsze myśli. Dostrzega ich ciemną stronę, zauważa rzeczy, które próbują ukryć przed światem. Dzięki swoim umiejętnościom Ig jest coraz bliżej rozwiązania ponurej zagadki.

Rogi – obsada i twórcy

W głównej roli filmu „Rogi” zobaczymy słynnego Harry’ego Pottera – Daniela Radcliffe’a. Partnerują mu między innymi: Max Minghella („Opowieść podręcznej”), James Remar („Dexter”), Kathleen Quinlan („Ściśle tajne”) i Heather Graham („Miasteczko Twin Peaks”). Reżyserem tego nietypowego horroru z wątkami komediowymi jest Alexandre Aja („Wzgórza mają oczy”).

Rogi – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl