Ricky Bobby – Demon prędkości

TALLADEGA NIGHTS: THE BALLAD OF RICKY BO

Sławny amerykański rajdowiec staje do pojedynku z rywalem z Francji. Gra toczy się o wysoką stawkę, a zwycięzca może być tylko jeden.

„Ricky Bobby – Demon prędkości” – streszczenie

Ricky Bobby (Will Ferrell) już w dzieciństwie kochał samochody i tak jak jego ojciec został kierowcą rajdowym. Od samego początku przyświeca mu jeden cel – zawsze być pierwszym na mecie. Tej zasady wiernie się trzyma, dzięki czemu zwycięża w kolejnych zawodach NASCAR i staje się bohaterem narodowym. Pozycja Bobby’ego jest zagrożona, gdy pojawia się francuski kierowca Formuły 1 (Sacha Baron Cohen), z którym musi stanąć do wyścigu. Wygląda na to, że w jego życiu osobistym także nie układa się najlepiej – żona (Leslie Bibb) zostawiła go dla jego najlepszego przyjaciela (John C. Reilly). Czy Ricky ma jeszcze szansę, by odzyskać to, co stracił?

„Ricky Bobby – Demon prędkości” – obsada

„Ricky Bobby – Demon prędkości” („Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby”) to film akcji pełen dobrego humoru z 2016 roku, którego autorem jest Adam McKay. W rolę główną wcielił się Will Ferrell, który jest również współautorem scenariusza.

„Ricky Bobby – Demon prędkości” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.