Ratunku, zmniejszyłem rodziców

HELP, I SHRUNK MY PARENTS

Była dyrektorka szkoły powraca zza grobu i przejmuje nad nią kontrolę. Felix musi zrobić wszystko, aby ocalić sytuację. Sequel opowieści o rezolutnym Felixie i jego przygodach, który zapewnia wdzięczną rozrywkę dla małych i dużych.

„Ratunku, zmniejszyłem rodziców” – streszczenie

Szkoła Felixa ponownie została nawiedzona przez ducha. Tym razem nie jest to anonimowy upiór, a była dyrektorka szkoły, znienawidzona przez wszystkich. Kobiecie przez przypadek udaje się wstać z grobu i wrócić do świata żywych. Na dodatek znajduje ona sposób, aby zmniejszyć nauczycieli oraz rodziców Felixa, aby przejąć kontrolę nad szkołą i uczniami. Tylko Felix i jego przyjaciele mogą pomóc uratować szkołę i wszystkich zmniejszonych dorosłych.

Czemu warto obejrzeć „Ratunku, zmniejszyłem rodziców”?

Film z 2018 roku „Ratunku, zmniejszyłem rodziców” („Help, I Shrunk My Parents”) to mieszanka slapsticku, komedii pomyłek oraz familijnej bajki z morałem. Twórcy biorą na warsztat uniwersalny temat miniaturyzacji ludzi i rozprawiają się z nim w pełen humoru sposób.

„Ratunku, zmniejszyłem rodziców” – obsada

Reżyserem filmu jest Tim Trageser. W głównych rolach występują: Eloi Christ, Maximilian Ehrenreich, Julia Hartmann, Lina Hüesker oraz Oskar Keymer.

„Ratunku, zmniejszyłem rodziców” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.