Projekt

A ROUGH DRAFT (AKA. CHERNOVIK)

Twórca gier wideo zostaje pozbawiony swojej tożsamości i zrekrutowany przez tajemniczą siłę, by stać się strażnikiem wejścia do równoległego świata.

„Projekt” – streszczenie

Młody mieszkaniec Moskwy Kirill jest utalentowanym specjalistą IT i twórcą gier komputerowych. Jego życie na pozór jest idealne, jego życie zawodowe i prywatne układa się po jego myśli. Ma kochających rodziców, piękną dziewczynę i dobrze płatną, satysfakcjonującą pracę. Wszystko jednak zmienia się. Pewnego dania chłopak zostaje wymazany z pamięci wszystkich swoich najbliższych. Szukając wyjaśnienia, odkrywa, że został wybrany do wzięcia udziału w sekretnej misji, podczas którem musi strzec drzwi do równoległego świata. Kirill chce dowiedzieć się, kto stoi za całym przedsięwzięciem i uciec do swojego prawdziwego życia.

Czemu warto obejrzeć „Projekt”?

„Projekt” („A rough draft”, „Chernovik”) to interesujący film science fiction z 2018 roku produkcji rosyjskiej. Obraz w ciekawy sposób przedstawia temat światów równoległych. Film był pokazywany podczas konkursu młodych na MFF w Seattle.

„Projekt” – obsada

Reżyserem filmu jest Sergey Mokritskiy. W głównych rolach występują: Nikita Volkov, Evgeniy Tkachuk, Olga Borovskaya, Yuliya Peresild oraz Evgeniy Tsyganov.

„Projekt” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.