Prodigy. Opętany

THE PRODIGY (2019)

Taylor Schilling w roli matki, która coraz bardziej zaczyna się martwić zachowaniem swojego ośmioletniego syna. Uważa, że mają na niego wpływ nadprzyrodzone siły.

Prodigy. Opętany - opis

Sarah (Taylor Schilling) jest kochającą matką ośmioletniego Milesa (Jackson Robert Scott). Kobieta coraz bardziej zaczyna martwić się o chłopca, który zachowuje się tak, jakby zawładnął nim zły duch lub jakaś inna nadprzyrodzona siła. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Sarah musi wybrać pomiędzy swoim instynktem macierzyńskim a desperacką potrzebą odkrycia, czym spowodowana jest jego mroczna przemiana. Zmuszona jest szukać odpowiedzi w przeszłości. Czego dowie się i czy uda jej się ocalić Milesa?

Prodigy. Opętany - twórcy i obsada

Wciągający amerykański thriller w reżyserii Nicholasa McCarthy’ego („Holidays”). W postać głównej bohaterki próbującej odkryć zagadkę stojącą za niepokojącym zachowaniem jej syna z powodzeniem wciela się znana z serialu „Orange Is the New Black”, dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Taylor Schilling. W pozostałych rolach pojawiają się Jackson Robert Scott („To”), Peter Mooney („Camelot”), Colm Feore („Chicago”) oraz Paul Fauteux („Wilk morski”).

Prodigy. Opętany - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.