Powiązania

ENTANGLEMENT

Neurotyczny mężczyzna postanawia odszukać kobietę, którą przed laty mieli adoptować jego rodzice. Obraz pokazuje, że życie i miłość są dużo bardziej skomplikowane niż to się mogło wydawać.

Powiązania – streszczenie

Ben Layten przeżywa kryzys egzystencjalny. Pewnego dnia odkrywa, że jego rodzice w przeszłości prawie adoptowali dziewczynkę. Mężczyzna prosi swoją sąsiadkę Tabby Song o pomoc w odnalezieniu niedoszłej siostry. Ben chce się dowiedzieć, jak mogło wyglądać jego życie. Gdy w końcu udaje mu się poznaje tajemniczą Hannę Weathers, ich znajomość przybiera zupełnie niespodziewany przebieg. Kobieta zaprasza Bena do pełnego przygód świata, w którym wszystko jest możliwe…

Czemu warto obejrzeć Powiązania?

Powiązania (Entanglement) to kanadyjski komediodramat z elementami romansu z 2017 roku. Film zwraca uwagę na niespodziewaną relację, jaka rodzi się między kobietą i mężczyzną. Twórcy zachęcają widzów do zapoznania się z niezwykłym światem wyobraźni, jednocześnie zapewniając im rozrywkę filmową na najwyższym poziomie.

Powiązania – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Jason James. W głównych rolach pojawiają Thomas Middleditch (Dolina Krzemowa), Jess Weixler oraz Diana Bang. Autorem zachwycających zdjęć jest James Liston.

Powiązania – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny w serwisie VOD player.