Porady na zdrady

PORADY NA ZDRADY

Kiedy Kalinę zdradza facet w dniu ślubu, a jej przyjaciółkę porzuca chłopak, dziewczyny postanawiają założyć swój biznes oparty na sprawdzaniu niewierności mężczyzn.

Porady na zdrady - streszczenie

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) – coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu…

Porady na zdrady – obsada i twórcy

W komedii romantycznej w reżyserii Ryszarda Zatorskiego zobaczymy takie nazwiska jak: Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Weronika Rosati, Krzysztof Czeczot, Tomasz Karolak, Robert Koszucki, Olga Borys.

Porady na zdrady - gdzie obejrzeć?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.