Piknik z niedźwiedziami

A WALK IN THE WOODS

„Piknik z niedźwiedziami” – historia pisarza - Billa Brysona, który ma już dosyć życia staruszka i wraz ze swoim starym przyjacielem wyrusza w fascynującą wędrówkę przez Apallachy.


„Piknik z niedźwiedziami” – opis

Bill Brynson to starszy mężczyzna, który życiowo zajmuje się pisaniem książek podróżniczych. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego starcze życie jest smutne i nudne. Wpada na pomysł, by wyruszyć w podróż. Składa propozycje swoim bliskim znajomym, którzy wyśmiewają go, wtem Bill przypomina sobie o swoim kumplu z młodości, który, o dziwo, przyjmuje propozycje. Podróż sprawia, że dawni przyjaciele ponownie zbliżają się do siebie i przeżywają wspólnie trudną, ale przezabawną wyprawę. Wyznają maksymę, że Szlak Apallachów jest jak życie, nigdy nie wiesz co stanie się za chwile, ale musisz dać z siebie wszystko.

„Piknik z niedźwiedziami” – obsada

Reżyserii amerykańskiej komedii podjął się Ken Kwapis, a autorami scenariusza są Michael Arndt oraz Bill Holderman. W roli głównej fenomenalny Robert Redford jako Bill, a u jego boku zobaczymy Nicka Nolte’a, Emmę Thompson i Mary Steenburgner.

„Piknik z niedźwiedziami” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Piknik z niedźwiedziami” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.