Piercing

PIERCING

Mężczyzna całuje swoją żonę na dobranoc i wyrusza w interesach. W rzeczywistości udaje się do hotelu z zamiarem zamordowania prostytutki. Nie wie jednak, że pani, która go odwiedzi, nie jest zwykłą damą do towarzystwa.

Piercing – opis

Reed to niepozorny, niewyróżniający się jegomość. Ojciec rodziny z dobrą pracą, prowadzący zwykłe życie. Mężczyzna ma jednak obsesję, której nie może opanować. Marzy o zamordowaniu prostytutki w niezwykle wyszukany sposób. Jego sny wkrótce będą miały okazję się spełnić. Kompletuje narzędzia tortur, melduje się w pokoju ekskluzywnego hotelu i rozpoczyna swój rytuał. Reed nie przewidział jednak, że dziewczyna, na którą czeka, jest jeszcze bardziej szalona niż on. Dla tej dwójki nadchodzący wieczór będzie bardzo ekscytujący.

Piercing – obsada i twórcy

„Piercing” to amerykański komediowy horror z 2018 roku napisany i wyreżyserowany przez Nicolasa Pesce’a („Oczy matki”) na podstawie powieści Ryū Murakamiego pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują: Christopher Abbott ("To przychodzi po zmroku”, "Dziewczyny", "Paragraf 22"), Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów", "Wszystko w porządku") i Laia Costa („Victoria”).

Piercing – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.