Phil

The Philosophy of Phil HD

|18 zł na 48h|

Przygnębiony dentysta przechodzący kryzys wieku średniego próbuje dowiedzieć się, dlaczego jeden z jego najszczęśliwszych pacjentów niespodziewanie popełnia samobójstwo.

Phil – opis

Phil to ponury i niezadowolony z życia dentysta na skraju depresji. Pewnego dnia dowiaduje się, że jeden z jego pacjentów popełnił samobójstwo. Gość był szczęśliwy i prowadził idealne życie. Co popchnęło go do tak radykalnej decyzji? Sprawa ta nie daje spokoju Philowi. Postanawia on zastosować fortel, żeby zbliżyć się do rodziny zmarłego. Zaprzyjaźnia się z jego córką oraz żoną i rozpoczyna poszukiwania odpowiedzi. Czy okażą się one wystarczająco satysfakcjonujące?

Phil – obsada i twórcy

Film jest autorskim projektem Grega Kinneara („Lepiej być nie może”, „House of cards”). Artysta wyreżyserował obraz oraz zagrał główną rolę. Na drugim planie znaleźli się: Taylor Schilling („Orange Is the New Black”, „Prodigy. Opętany”), Bradley Whitford („Uciekaj!”, „Opowieść podręcznej”), Luke Wilson („Rozegraj to na luzie”, „Motel”), Robert Forster („Twin Peaks”, „Jackie Brown”) i Jay Duplass („Pokój 104”, „Transrodzic”).

Phil – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.