Ostra jazda

ROAD TRIP (2000)

Josh wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że do jego dziewczyny wysłano kompromitujące go nagranie. Postanawia zrobić wszystko, by przejąć przesyłkę, zanim ta dotrze do adresatki.

Ostra jazda - opis

Josh (Breckin Meyer) jest zwyczajnym studentem jednego z uniwersytetów w stanie Nowy Jork. Gdy dowiaduje się, że do jego studiującej w Teksasie dziewczyny wysłano przez pomyłkę erotyczny filmik z nim i jego koleżanką z roku (Amy Smart), postanawia za wszelką cenę przejąć przesyłkę, zanim ta dotrze do Tiffany (Rachel Blanchard). Razem z najlepszymi kumplami rusza w szalony pościg za kasetą.

Ostra jazda - twórcy i obsada

Zwariowana komedia pomyłek, opowiadająca o życiu beztroskich amerykańskich studentów, którzy stają w obliczu sytuacji wymagającej największego poświęcenia. Na szczęście na kumpli można liczyć i Josh odbywa swoją szaloną podróż przez Stany w towarzystwie oddanych przyjaciół. Reżyserem tego pełnego gagów filmu jest Todd Phillips, twórca kultowej trylogii „Kac Vegas”, a w rolach głównych wystąpili między innymi: Breckin Meyer („Wyścig szczurów”, „Garfield”), znany z cyklu „American Pie” Seann William Scott, Amy Smart („Efekt motyla”, „Adrenalina”), Paulo Costanzo („40 dni i 40 nocy”, serial „Bananowy doktor”) oraz DJ Qualls („Nowy”, „Pod prąd”).

Ostra jazda - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.