Orbitowanie bez cukru

Reality Bites

Kultowy obraz pokolenia lat dziewięćdziesiątych opowiadający o młodych ludziach, którzy po ukończeniu studiów próbują odnaleźć się w rzeczywistości.

Orbitowanie bez cukru – opis

Leliana to wzorowa absolwentka colllege’u, realizująca właśnie amatorski film. Troy jest ledwo wiążącym koniec z końcem muzykiem. Vickie rozpoczyna swoją pierwszą pracę w sklepie odzieżowym, a Sammy odkrywa, że jest gejem. Grupka młodych ludzi próbuje odnaleźć się w dorosłości, zmagając się z wieloma, często przerastającymi ich problemami. Gdy Leliana spotyka pragmatycznego Michaela, jej życie zmienia się o 180 stopni. Czy porzuci romantyka Troya dla nowopoznanego materialisty?

Orbitowanie bez cukru – obsada i twórcy

„Orbitowanie bez cukru” to jeden z najważniejszych filmów lat dziewięćdziesiątych. Reżyser obrazu, Ben Stiller („Ucieczka z Dannemory”, „Telemaniak”), z powodzeniem ukazał problemy ówczesnego amerykańskiego pokolenia. Reżyser i aktor zagrał również rolę Michaela. Oprócz niego w filmie występują: Winona Ryder („Edward Nożycoręki”, „Stranger Things”), Ethan Hawke („Sinister”, „Boyhood”), Janeane Garofalo („Wielkie kłopoty”, „Rocky i Łoś Superktoś”) i Steve Zahn („The Crossing. Przeprawa”, „Mad Dogs”).

Orbitowanie bez cukru – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.