Ocean's Eleven: Ryzykowna gra

OCEAN'S ELEVEN

George Clooney jako Danny Ocean, który zaraz po wyjściu z więzienia planuje jednocześnie napaść na trzy kasyna w Las Vegas i w tym celu kompletuje ekipę fachowców. Uwspółcześniona wersja hitowego filmu z 1959 roku w reżyserii wybitnego Stevena Soderbergha.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra - opis

Niecałe 24 godziny po wyjściu z więzienia w ramach zwolnienia warunkowego charyzmatyczny Danny Ocean (George Clooney) rekrutuje zespół najwyższej klasy fachowców, aby w ciągu jednej nocy zgarnąć co najmniej 150 milionów dolarów. Jego celem jest bezwzględny przedsiębiorca Terry Benedict (Andy Garcia), który kontroluje trzy największe kasyna w Las Vegas... i seksowną byłą żonę Oceana (Julia Roberts). Ekipa trzyma się kilku prostych zasad: nie krzywdź nikogo, nie kradnij od nikogo, kto na to nie zasługuje i graj, jakbyś nie miał nic do stracenia.

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra - obsada

W głównych rolach występują: George Clooney (Obrońcy skarbów), Matt Damon (Prawdziwe męstwo), Andy Garcia (Ojciec chrzestny 3), Brad Pitt (Bękarty wojny) czy Julia Roberts (Mój chłopak się żeni).

Ocean's Eleven: Ryzykowna gra - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.