Obcy 3

Alien3 / Obcy 3

David Fincher przedstawia najmroczniejszą część z serii „Obcy”. Tym razem akcja horroru przenosi się do kosmicznego więzienia.

Obcy 3 – opis

Fiorina to opuszczona przez Boga planeta, na której znajduje się więzienie dla wyjątkowo niebezpiecznych przestępców. Już niedługo miejsce to stanie się polem straszliwej bitwy pomiędzy ludźmi a bestią z piekła rodem. Oto do planety zbliża się Ellen Ripley. Kobieta, po dramatycznych wydarzeniach z drugiej części „Obcego”, szuka bezpiecznego azylu z dala od morderczych ksenomorfów. Niestety, nie będzie miała szansy odpocząć. Wraz z nią na Fiorinie ląduje kolejne monstrum, które wkrótce rozpocznie polowanie. Więzienna planeta pełna jest ludzkich potworów. Czy będą oni w stanie przeciwstawić się złu w najczystszej formie? Jaką tym razem cenę zapłaci Ripley walcząc z ksenomorfem?

Obcy 3 – obsada i twórcy

„Obcy 3” to debiut reżyserskich jednego z największych współczesnych artystów filmowych, Davida Finchera („Siedem, „Gra”). W filmie powraca Sigourney Weaver. Na drugim planie znajdują się między innymi: Charles S. Dutton („Gothika”, „Sekretne okno”), Charles Dance („Gra o tron”, „Bohater ostatniej akcji”), Lance Henriksen („Obcy kontra Predator”, „Terminator”) i Pete Postlethwaite („Podejrzani”, „W imię ojca”).

Obcy 3 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl