Na oczach wszystkich

Place publique

Castro i Helen to byli małżonkowie. Pewnego razu ich losy splatają się na jednym z przyjęć. Czy okaże się, że "stara miłość nie rdzewieje"?

Na oczach wszystkich - opis

Castro jest byłym gospodarzem programów telewizyjnych. Zostaje zaproszony na plenerowe przyjęcie do swojej dawnej przyjaciółki i producentki Nathalie. Choć czasy jego świetności już minęły, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gości. Mężczyzna na imprezie spotyka siostrę swojej byłej żony i dowiaduje się, że ta również jest obecna. Oboje doskonale pamiętają, co było powodem ich rozstania: on stał się zazdrosnym cynikiem show biznesu, a ona twardo stąpała po ziemi i była wierna swoim ideałom. Na imprezie zjawia się też Nina, córka rozwodników, która inspirując się perypetiami rodziców napisała książkę. Jak zakończy się ta konfrontacja? Jakie emocje zaczną nimi kierować?

Na oczach wszystkich - obsada i twórcy

Reżyserem tej komedii z elementami dramatu podjął się Jean-Pierre Bacri, który jest zdobywcą Złotej Palmy oraz Europejskich Nagród Filmowych za obraz "Popatrz na mnie". W obsadzie znaleźli się: Agnes Jaoui ("50 wiosen Aurory", "Popatrz na mnie"), która jest również reżyserką filmu oraz Lea Drucker ("Jeszcze nie koniec", "Nauczyciel").

Na oczach wszystkich - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.