Mutafukaz

MUTAFUKAZ

Zmagający się z rzeczywistością dostawca pizzy dowiaduje się, że jest stworzeniem zrodzonym w połowie z ciemnej materii wszechświata.

„Mutafukaz” – streszczenie

Angelino jest jednym z tysięcy śmiertelników żyjącym w Dark Meat City, bezwzględnym megalopolis w słonecznej Kalifornii. Mężczyzna jest dostarczycielem pizzy, który mieszka z kumplem w zapyziałym, pełnym karaluchów hotelowym pokoju. Pewnego dnia ma poważny wypadek na skuterze, za który odpowiedzialna jest dziewczyna o kruczoczarnych włosach o imieniu Luna. W jego następstwie Angelino zaczyna doświadczać silnych bólów głowy oraz halucynacji. Zdaje mu się, że ścigają go mężczyźni w czarnych garniturach…

„Mutafukaz” – o filmie

„Mutafukaz” to rewelacyjna animacja dla dorosłych z 2017 roku stworzona przez Shojiro Nishimiego oraz Guillaume’a Renarda. Filmowcy stworzyli mroczny świat, który jest pełen wymykających się schematom zdarzeń i postaci. Produkcja była pokazywana na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Valladolid, gdzie brała udział w konkursie głównym. Otrzymała również nominację do Nagrody Annie.

„Mutafukaz” – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player