Mission: Impossible – Fallout

MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT

Tom Cruise powraca w kolejnej zapierającej dech w piersiach superprodukcji. Ethan Hunt i jego zespół ponownie muszą uratować świat. Tym razem jednak przeciwnik jest dużo bardziej przebiegły niż dotychczas.

Mission: Impossible – Fallout – opis

Diabelnie szybkie pościgi na ulicach wielkiego miasta. Rozbudowane choreograficznie walki wręcz w klaustrofobicznych pomieszczeniach. Akrobacje w przestworzach, pełne wybuchów batalie i popisy kaskaderskie, od których włos jeży się na głowie. To i jeszcze więcej w opowieści o agencie specjalnym Ethanie Huntcie, który stara się odzyskać niebezpieczny pluton z rąk groźnych terrorystów. Gdy do gry wkracza przywódca Syndykatu Salomon Lane, akcja nabiera zawrotnego tempa. Ethan musi uwolnić swojego arcywroga, aby zbliżyć się do skradzionego materiału. Czy pozwoli szaleńcowi wyjść na wolność? A może ma w zanadrzu plan, jak przechytrzyć samego mistrza zła? Bohaterowie rozpoczynają kolejny szalony rajd, który sprawi, że oderwanie wzroku od ekranu będzie prawdziwą niewykonalną misją!

Mission: Impossible – Fallout – obsada i twórcy

W „Mission: Impossible – Fallout” Tom Cruise przekracza kolejne granice. Ponownie daje kaskaderskie popisy i imponuje wydolnością fizyczną, występując samodzielnie w wielu skomplikowanych scenach akcji. W filmie powracają Ving Rhames („Pulp Fiction”), Simon Pegg („Wysyp żywych trupów”) i Sean Harris („Prometeusz”), a nową twarzą w obsadzie jest Henry Cavill („Człowiek ze stali”), aktor wcielający się w Wiedźmina. Za kamerą stanął Christopher McQuarrie, twórca współpracujący z Tomem Cruisem przy projektach takich jak „Mission: Impossible - Rogue Nation” i „Jack Reacher: Jednym strzałem”.

Mission: Impossible – Fallout – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.