Mercy

Mercy HD

|15 zł za 48h|

Czterech mężczyzn spotyka się po latach w domu umierającej matki. Mroczne sekrety wypływają na powierzchnię, a bracia stają przeciwko sobie.

Mercy – opis

„Mercy” to mroczny thriller przedstawiający historię bratobójczej walki o spadek. W amerykańskim miasteczku odkrycie dawnych sekretów doprowadza do tragedii. Dochodzi do konfliktu dwóch przyrodnich braci z rodzonymi synami umierającej kobiety. Pożegnanie z matką staje się początkiem rozpaczliwej walki o przetrwanie. W zabarykadowanym domu synowie związani z matką więzami krwi bronią się przed atakami zamaskowanych napastników. Jakie wydarzenia sprawiły, że rodzinny dom stał się sceną brutalnej rozgrywki? I jakie tajemnice skrywa skomplikowana rodzinna historia? Trzymająca w napięciu akcja, ciężki i mroczny klimat, przyspieszająca w kluczowych momentach akcja oraz zaskakujący „twist” to atuty, które powinny przekonać do „Mercy” wszystkich fanów filmów grozy.

Mercy – twórcy i obsada

Za reżyserię widowiska odpowiedzialny jest James Wan („Tajemnica Instytutu Atticus”).  W głównych rolach występują: James Wolk („Mad Men”), Tom Lipinski („Suits”, „The Knick”) oraz Caitlin Fitzgerald („Masters of sex”, „Unreal”).

Mercy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl