Medium

HEREAFTER

Trzy krzyżujące się opowieści o ludziach z różnych stron świata, których łączy wspólne pragnienie – chcą dowiedzieć się, czy istnieje życie po śmierci.

„Medium” – streszczenie

George, amerykański robotnik, przez wiele lat był medium. Teraz jest już zmęczony swoim darem porozumiewania się z umarłymi i zaczyna traktować go jak przekleństwo, które uniemożliwia mu normalne życie. Marie to znana francuska dziennikarka, która przeżyła tsunami. Wciąż nie potrafi zapomnieć o wizjach, jakich doświadczyła w czasie śmierci klinicznej. Marcus, angielski uczeń, zmaga się z traumą po tragicznej śmierci swojego brata bliźniaka.

„Medium” – obsada

Twórcami filmu są: laureat czterech Oscarów Clint Eastwood oraz znakomity brytyjski scenarzysta, zdobywca dwóch nominacji do Oscara Peter Morgan. Za zdjęcia odpowiedzialny by nominowany do Oscara Tomas Sterna. W rolach głównych występują: laureat Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Matt Damon, dwukrotnie nagrodzona Cezarem belgijska gwiazda Cécile De France, bracia Frankie i George McLarenowie oraz nominowana do Złotego Globu Bryce Dallas Howard.

„Medium” – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.