LEGO. Przygoda

THE LEGO MOVIE

Niezwykłe przygody klocków LEGO! „LEGO Przygoda” to widowiskowa animacja o niesamowitych przygodach bohaterów wywodzących się ze świata kultowych klocków. Komedia familijna zdobyła wiele nagród, a także została nominowana do Złotego Globu.

LEGO. Przygoda - opis

Emmet jest zwyczajnym, niewyróżniającym się ludzikiem LEGO. Jednak pewnego dnia, zupełnie przez przypadek, zostaje wzięty za kogoś innego i staje się członkiem niesamowitej drużyny, której celem jest powstrzymanie groźnego tyrana. Problem w tym, że bohater jest na to wyzwanie kompletnie nieprzygotowany.

LEGO. Przygoda - obsada i twórcy

Fantastycznie zrealizowana animacja, która przenosi widza do niezwykłego świata klocków LEGO. Obraz zachwyca inteligentnym humorem, werwą i pełną szalonych przygód fabułą. Sprawi wielką przyjemność nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Za jego reżyserię odpowiedzialni byli twórcy filmu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”, Phil Lord oraz Christopher Miller („21 Jump Street”). Produkcja została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami – w tym Annie i BAFTĄ. Była też nominowana do Złotego Globu (najlepszy film animowany) i Oscara (najlepsza piosenka – „Everything is Awesome”). W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli m.in.: Piotr Bajtlik, Wojciech Paszkowski, Ewa Andruszkiewicz-Guzińska oraz Jarosław Boberek.

LEGO. Przygoda - gdzie oglądać?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.