Król lew III: Hakuna matata

The Lion King 1½ (2004) HD

|10 zł na 48h|

Wszyscy znamy kultowego „Króla Lwa”. A jak tę historię zapamiętali Timon i Pumba? Zobacz „Króla Lwa” z pespektywy najśmieszniejszych bohaterów animacji!

Król Lew III: Hakuna Matata – opis

W trzeciej odsłonie „Króla Lwa” zobaczymy, co robili Timon i Pumba, zanim Simba się urodził, gdy dorastał i wtedy kiedy stracił ojca. Okazuje się, że rozgadana surykatka i pulchny guziec byli od samego początku w najważniejszych momentach toczących się wydarzeń. Znajdowali się zarówno w tłumie zwierząt, gdy Rafiki podnosił nowonarodzonego Simbę, jak i wtedy, gdy małe lwiątka postanowiły udać się na cmentarzysko słoni. Dlaczego ich nie widzieliśmy? Ponieważ byli zbyt zajęci szukaniem sobie idealnego lokum. Kiedy w końcu na takowe natrafili, spotkali Simbę i pomogli mu zostać Królem Lwem. Oto najbardziej zabawna część trylogii z najśmieszniejszymi bohaterami serii w rolach głównych.

Król Lew III: Hakuna Matata – obsada i twórcy

„Król Lew III: Hakuna Matata” to zamknięcie animowanej trylogii Króla Lwa. Film wyreżyserował Bradley Raymond („Pocahontas II – Podróż do Nowego Świata”), a w polskiej wersji językowej głównym bohaterom głos podłożyli Emilian Kamiński („U Pana Boga w ogródku”) i Wojciech Paszkowski („Kung Fu Panda 3”).

Król Lew III: Hakuna Matata – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.