Kopciuszek III: Co by bylo gdyby...

CINDERELLA III: A TWIST IN TIME HD

|10zł na 48h|

Co by było, gdyby w ręce złej macochy wpadła różdżka dobrej wróżki?

 

Kopciuszek III: Co by było gdyby... – streszczenie

Po wydarzeniach z poprzednich części Kopciuszek jest już szczęśliwą żoną Księcia. Bohaterka przyszykowała dla wszystkich pewną niespodziankę. Opowie nam bajkę. Co by było, gdyby jej historia potoczyła się zupełnie inaczej? W nowej wersji „Kopciuszka” zła macocha przechytrza wróżkę chrzestną i kradnie jej różdżkę. Tak oto zostaje potężną czarownicą! Zmusza Księcia, żeby ożenił się z jedną z jej wrednych córek, a z Kopciuszka ponownie robi służącą. Czy i tym razem miłość zatriumfuje? Czy uczucie łączące zakochanych będzie silniejsze niż złe zaklęcie?

 

Kopciuszek III: Co by było gdyby... – obsada

„Kopciuszek 3: Co by było gdyby...” to trzecia część opowieści o Kopciuszku. Film powstał w 2007 roku, czyli aż 57 lat po pierwszym obrazie. W polskiej wersji językowej można usłyszeć kilka znanych aktorskich głosów. W nagraniach wzięli udział między innymi: Jacek Kopczyński, Izabela Dąbrowska, Ewa Decówna czy Katarzyna Tatarak.

 

Kopciuszek III: Co by było gdyby... – gdzie oglądać?

Cały film „Kopciuszek III: Co by było gdyby...” dostępny online na platformie VOD player.pl w wersji z polskim dubbingiem.