Kopciuszek II: Spełnione marzenia

CINDERELLA II: Dreams Come True HD

|10zł na 48h|

…i żyli długo i szczęśliwie. Tak skończyła się bajka o Kopciuszku, ale to nie finał przygód głównej bohaterki i jej przezabawnych mysich przyjaciół.

 

Kopciuszek II: Spełnione marzenia – streszczenie

Bycie księżniczką to ciężki kawałek chleba. Nie dość, że trzeba nosić niewygodne suknie, to jeszcze należy wykuć pałacową etykietę na pamięć. Pewnego dnia Kopciuszek musi zająć się specjalnym bankietem dla króla. Przygotowania do przyjęcia dają jej nieźle w kość, ale dzielna dziewczyna żadnej pracy się nie boi. Tymczasem myszka, Jacek, zmienia się w człowieka. Na początku jest zachwycony, lecz wkrótce przekonuje się, że nie jest łatwo być dorosłym mężczyzną. Swoje pięć minut dostają również przyrodnie siostry Kopciuszka. Jedna z nich zakochuje się w niezbyt majętnym chłopcu. Zła macocha robi wszystko, aby zniszczyć miłość jej córki, ale na ratunek przybywa niezawodna tytułowa bohaterka.

 

Kopciuszek II: Spełnione marzenia – obsada

Druga część „Kopciuszka” prezentuje trzy historie z tytułową bohaterką w roli głównej. W animacji z 2002 roku powracają wszyscy główni bohaterowie opowieści. Polski dubbing tworzą między innymi Katarzyna Tatarak, Jacek Kopczyński, Jacek Braciak, Robert Rozmus i Ewa Decówna.

 

Kopciuszek II: Spełnione marzenia – gdzie oglądać?

Cały film „Kopciuszek II: Spełnione marzenia” dostępny online na platformie VOD player.pl w wersji z polskim dubbingiem.