Kiss kiss bang bang

KISS KISS, BANG BANG

Komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie. Drobny złodziejaszek przypadkowo bierze udział w castingu do hollywoodzkiego filmu akcji. Do roli przygotowuje go prawdziwy detektyw. Wkrótce zostaje wplątany w prawdziwe morderstwo.

Kiss kiss bang bang - opis

Pechowy złodziej Harry Lockhart po zakończonym fiaskiem napadzie na sklep z zabawkami, ucieka przed policją i przez przypadek trafia na casting do hollywoodzkiego filmu akcji. Od razu zyskuje sympatię reżysera i zostaje zaproszony na zdjęcia próbne. Harry zgadza się, a do roli zaczyna przygotowywać go prawdziwy detektyw, gej Perry van Shrike. Akcja nabiera rumieńców, kiedy Lockhart piękną aktorkę, Harmony. Udając przed nią prawdziwego detektywa, zostaje wciągnięty w sprawę zagadkowego morderstwa, które niewiele będzie miało wspólnego z planem filmowym.

Kiss kiss bang bang - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Shane Black ("Nice Guys. Równi goście", "Zabójcza broń". W role głównych bohaterów wcielają się laureat trzech Złotych Globów Robert Downey Jr. ("Sherlock Holmes"), Val Kilmer ("Top Gun") oraz Michelle Monaghan ("Zanim odejdą wody"). Film dostał pięć nominacji do nagród Saturna.

Kiss kiss bang bang - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl