Jumanji: Przygoda w dżungli

JUMANJI: WELCOME TO THE JUNGLE

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom.

Jumanji: Przygoda w dżungli – opis filmu

Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze…

Jumanji: Przygoda w dżungli – obsada

Film w reżyserii Jake’a Kasdana, który został nominowany do nagrody Emmy („Jess i chłopaki”). W obsadzie znaleźli się m.in. Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillian i Nick Jonas. Film otrzymał dwie nagrody Kids Choice w kategorii ulubiony film i ulubiony aktor filmowy (Dwayne Johnson) oraz został nominowany do nagrody Saturna jako najlepszy film fantasy.

Jumanji: Przygoda w dżungli – obsada

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.