Jestem William

I AM WILLIAM (AKA. JEG ER WILLIAM)

Mały William nie uważa się za szczęśliwca. Nie dość, że prześladuje go ustawiczny pech, to jeszcze musi przeprowadzić się do małego miasteczka, w którym ma same kłopoty.

Jestem William – opis

Po tym, gdy mama Williama rozchorowuje się, chłopiec trafia pod opiekę wuja, Nilsa. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna ma niemałe problemy. Przez swoje długi podpadł groźnym gangsterom, którzy teraz go nachodzą. Jakby tego było mało, William również ma kłopoty z miejscowymi łobuzami. Czy sytuacja rzeczywiście jest tak beznadziejna, na jaką wygląda? Oczywiście, że nie! William ma wielkie serce i wewnętrzną siłę, dzięki której może góry przenosić. Chłopiec postanawia rozwiązać swoje problemy, a jak powszechnie wiadomo, odważnym szczęście sprzyja.

Jestem William – obsada i twórcy

„Jestem William” to wspaniała opowieść dla całej rodziny. Reżyserem tej pogodnej komedii jest Jonas Elmer („Let's Get Lost”, „Za jakie grzechy”). Tytułowego bohatera portretuje młody utalentowany debiutant, Alexander Magnússon. Partnerują mu między innymi Rasmus Bjerg („Nie ma tego złego”, „Synowie Danii”) i Dorte Højsted („Kobieta w klatce”, „Doggystyle”).

Jestem William – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.