Jaja w tropikach

TROPIC THUNDER

Grupa egocentrycznych aktorów zostaje wysłana w głąb azjatyckiej dżungli, gdzie trafiają na groźnych handlarzy narkotyków.

Jaja w tropikach - opis

Tugg Speedman (Ben Stiller), Jeff Portnoy (Jack Black) oraz Kirk Lazarus (Robert Downey Jr.) są ambitnymi aktorami, którzy marzą, żeby wziąć udział w najlepszym w historii kina filmie wojennym. Ekipa rusza na plan zdjęciowy do Azji. Szybko okazuje się jednak, że koszty produkcji rosną w zastraszającym tempie, a kaprysy gwiazdorów doprowadzają wszystkich do szału. Sfrustrowany reżyser chwyta się więc ostatniej deski ratunku – wysyła aktorów do prawdziwej dżungli. Komedia zapewnia widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Inteligentny humor i brawurowe gagi rozbawią nawet największego ponuraka.

Jaja w tropikach - obsada i twórcy

Twórcy – z reżyserem Benem Stillerem na czele – tworzą genialną satyrę na współczesny show-biznes. Obraz jest popisem gry aktorskiej Stillera (Sekretne życie Waltera Mitty), dwukrotnie nominowanego do Złotego Globu Jacka Blacka (Holiday) oraz wyróżnionego za stworzoną przez siebie kreację nominacją do Oscara Roberta Downey’a Jr. (Sherlock Holmes). W filmie występują również, takie gwiazdy jak: Nick Nolte, Tom Cruise czy Matthew McConaughey.

Jaja w tropikach - gdzie oglądać?

Film obejrzysz na platformie VOD player.pl