Hotel Marigold

The Best Exotic Marigold Hotel

Siedmioro nieznajomych rozpoczyna egzotyczną podróż do Indii. Na miejscu nie zastają tego, czego się spodziewali. W zamian odnajdują jednak coś dużo cenniejszego niż wymarzone wakacje

Hotel Marigold – opis

Miał być piękny indyjski pałac, a grupka emerytowanych turystów zastaje rozpadający się przybytek, który z hotelem niewiele ma wspólnego. Na miejscu poznają młodego hindusa, który próbuje opanować cały ten bajzel. Angielscy wycieczkowicze zdecydowanie liczyli na coś więcej zwłaszcza, że mają już swoje lata i interesuje ich bardziej wypoczynek all inclusive niż szalony survival na drugim końcu świata. Paradoksalnie jednak odnajdują radość w tej pozornie beznadziejnej sytuacji. Warunki, w jakich się znaleźli, budzą w nich młodość, o której zapomnieli. Życie można zmienić nawet po siedemdziesiątce. Gdzie indziej to zrobić jak nie w Indiach?

Hotel Marigold – obsada i twórcy

„Hotel Marigold” to nominowana do nagrody Złotego Globu świetna brytyjska komedia. W doborowej obsadzie znaleźli się między innymi: Judi Dench („Tajemnica Filomeny”, „Zakochany Szekspir”), Bill Nighy („Gideon's Daughter”, „Ósma strona”), Dev Patel („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Lion. Droga do domu”), Celia Imrie („Do zakochania jeden krok”, „Dziennik Bridget Jones”), Tom Wilkinson („Michael Clayton”, „Za drzwiami sypialni”) i Maggie Smith („Gosford Park”, „Pokój z widokiem”). Reżyserem produkcji jest John Madden („Sama przeciw wszystkim”, „Zakochany Szekspir”).

Hotel Marigold – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.