Hook

Hook HD

|10 zł na 48h|

 

Piotruś Pan jest dorosłym mężczyzną, ma dzieci, duży dom i nie jest do końca szczęśliwy. To jednak może się zmienić, bo Nibylandia znów go wzywa.

Hook – opis

Piotruś Pan nazywa się teraz Peter Banning. Jest roztargnionym, zapracowanym i zmęczonym dorosłym mężczyzną. Mimo że ma dwójkę wspaniałych dzieci, to nie wie, czym jest nieskrępowana zabawa i radość życia. Co gorsza, nie pamięta już, że kiedyś był Piotrusiem Panem – fruwającym królem Nibylandii. Peter zapomniał o przeszłości, ale ona o nim – nie. Gdy podstępny kapitan Hak porywa jego dzieci, pan Banning musi zrzucić znoszony garnitur i udać się do Nibylandii, żeby przeżyć moc wspaniałych przygód i odnaleźć to, co w życiu najważniejsze.

Hook – obsada i twórcy

„Hook” to wspaniała wariacja na temat klasycznej opowieści dla dzieci pod tytułem „Piotruś Pan”. Film wyreżyserował wizjoner kina, Steven Spielberg („Szczęki”, „Lista Schindlera”), a w głównego bohatera wcielił się Robin Williams („Buntownik z wyboru”, „Fisher King”). Kapitana Haka zagrał Dustin Hoffman („Rain Man”, „Absolwent”), a Dzwoneczka – Julia Roberts („Pretty Woman”, „Cudowny chłopak”). Film zdobył pięć nominacji do Oscara.

Hook – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.