Gwiezdne wojny: Wojny klonów

STAR WARS: THE CLONE WARS (2008)

Animowany film dla młodszych i starszych fanów Gwiezdnych Wojen. Anakin, Obi-Wan, Yoda i pozostali powracają w epickiej opowieści o rycerzach Jedi.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów – opis

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce toczyła się wojna pomiędzy dobrem i złem. Rycerze Jedi, stojący na straży Republiki, ruszyli do walki z groźnymi Separatystami dowodzonymi przez Hrabię Dooku. Olbrzymia armia klonów służąca po jasnej stronie mocy starła się z legionem droidów reprezentujących zło. Na pierwszej linii frontu znajdował się młody Jedi Anakin Skywalker, który wraz z uczennicą Ahsoka Tano przeżywał niesamowite międzygwiezdne przygody.

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów – obsada i twórcy

„Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów” to wysokobudżetowy film animowany toczący się w świecie „Gwiezdnych Wojen”. Akcja obrazu rozgrywa się pomiędzy drugim („Atak klonów”) a trzecim epizodem („Zemsta Sithów”) słynnej sagi. Opowiada o legendarnej Wojnie Klonów, skupiając się na epickich bitwach, politycznych machlojkach i przygodach znanych z filmów postaci. Na fotelu reżysera zasiadł Dave Filoni („Awatar: Legenda Aanga”).

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.