Gwiezdne Wojny: Część VII - Przebudzenie mocy

STAR WARS: THE FORCE AWAKENS HD

|10 zł na 48h|

Po trzydziestu latach od bitwy o Endor i upadku Sithów, zło powstało z kolan. Na gruzach Imperium narodził się Nowy Porządek, który chce zapanować nad galaktyką. Rozpoczyna się kolejna międzygwiezdna wojna.

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy – opis

Nowy Porządek to bezlitosna siła, która sieje strach i zniszczenie w kosmosie. Jednym z przywódców ugrupowania jest Kylo Ren – mroczny rycerz Jedi zafascynowany potęgą Dartha Vadera. Młody, lecz nadgorliwy wojownik zmierza prostą drogą ku ciemnej stronie mocy, a za przewodnika ma wyjątkowo niepokojącą postać. Tymczasem Republika znajduje się w rozsypce. Luke Skywalker zniknął bez wieści, a Leia dowodzi osłabioną armią, broniącą się resztkami sił przed naporem wroga. Iskierką nadziei okazuje się tajemnicza Rey – młoda samotniczka, która kryje w sobie pokłady olbrzymiej mocy. Czy dziewczyna zdecyduje się stanąć po stronie dobra w batalii, której stawką jest los wszechświata?

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy – obsada i twórcy

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” to siódma część sagi, a zarazem pierwsza odsłona nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”. To jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii kinematografii. Obraz wyreżyserował J.J. Abrams (serial „Zagubieni”, „Star Trek”), a w rolach głównych wystąpili: Carrie Fisher („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”), Harrison Ford („Poszukiwacze zaginionej Arki”, „Ścigany”), Adam Driver („Czarne bractwo. BlacKkKlansman”, „Paterson”), Daisy Ridley („Morderstwo w Orient Expressie”, „Ophelia”), John Boyega („The Circle. Krąg”, „Atak na dzielnicę”) i Oscar Isaac („X-Men: Apocalypse”, „Ex Machina”).

Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.