Gwiazdkowa miłość

CHRISTMAS IN LOVE (2018)

Historia ambitnej i pełnej marzeń pracownicy popularnej piekarni, która musi skonfrontować się z nowym szefem. Dzięki uczuciu każde z głównych bohaterów odkrywa lepszą wersję siebie i decyduje się zawalczyć o swoje ideały.

„Gwiazdkowa miłość” – streszczenie

Ellie Hartman jest ambitną dziewczyną pracującą w słynącej ze świątecznych wypieków piekarni w małym miasteczku. Pewnego dnia przyjeżdża do nich pochodzący z wielkiego miasta nowy szef Nick Carlingson, który ma masę pomysłów, na to jak zmodernizować piekarnię. Początkowo sceptyczna Ellie próbuje pokazać nowemu przełożonemu, że to ludzie, nie maszyny, stoją za sukcesem tego biznesu. Marząca o własnym interesie dziewczyna niespodziewanie zaczyna zakochiwać się w Nicku. Pytanie jednak czy może mu zaufać?

Czemu warto obejrzeć „Gwiazdkową miłość”?

„Gwiazdkowa miłość” („Christmas in Love”) to komedia romantyczna z 2018 roku. W niezobowiązujący sposób opowiada o sile marzeń, ludzkiej twarzy biznesu oraz niespodziewanej miłości.

„Gwiazdkowa miłość” – obsada

W rolach głównych bohaterów odnajdują się Brooke D'Orsay jako Ellie Hartman oraz Daniel Lissing, który wciela się w rolę Nicka Carlingsona.

„Gwiazdkowa miłość” – twórcy

Reżyserem tej produkcji jest Don McBrearty. Autorami scenariusza są: Stephen A. Stewart oraz Bob Sáenz.

„Gwiazdkowa miłość” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.