Gwiazdka w Grand Valley

CHRISTMAS AT GRAND VALLEY

Wypalona zawodowo artystka wraca na Boże Narodzenie do rodzinnego domu, aby poczuć magię świąt i znaleźć nowy pomysł na siebie.

Gwiazdka w Grand Valley – opis

Kelly (Danica McKellar), wypalona zawodowo artystka z Chicago, wraca w rodzinne strony do malowniczej Grand Valley na Boże Narodzenie. Dziewczyna wierzy, że przebywanie w ulubionych miejscach obudzi w niej zamiłowanie do sztuki i zainspiruje do skierowania swojego życia na nowe tory. Leo (Brennan Elliott) jest natomiast biznesmenem i ojcem. Mężczyzna musi zająć się projektem oceny potencjału hotelu w Grand Valley i postanawia połączyć pracę z rodzinnymi wakacjami. Pewnego dnia drogi Kelly i Leo krzyżują się….

Gwiazdka w Grand Valley - twórcy i obsad

Pełna pozytywnych emocji i ciepła komedia romantyczna wyprodukowana na potrzeby telewizji. Film mówi o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu magii świąt. W główne role wcielają się znana z serialu „Cudowne lata" Danica McKellar oraz Brennan Elliott („Znów Gwiazdka”). Reżyserem tego rozpalającego serca i budującego atmosferę świąt obrazu jest Don McCutcheon (serial „Piękna i bestia”).

Gwiazdka w Grand Valley – gdzie oglądać?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.