Gloria Bell

GLORIA BELL

Julianne Moore jako rozwiedziona, niezależna kobieta po pięćdziesiątce, która niespodziewanie zakochuje się w mężczyźnie poznanym w klubie.

Gloria Bell - opis

Gloria (Julianne Moore) jest samotną kobietą, która stara się żyć pełnią życia i pokonywać przeciwności losu. Jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje sobie dużo młodszą partnerkę. Pewnej nocy kobieta w jednym z klubów nocnych w Los Angeles poznaje Arnolda (John Turturro), a niespodziewany romans wywraca jej życie do góry nogami… Nadzieja miesza się z niepewnością, a euforia z lękiem przed rozczarowaniem. Pokazuje, że miłość może dopaść człowieka w dowolnym momencie.

Gloria Bell - twórcy i obsad

Film udowadnia, że miłość może dopaść człowieka w dowolnym momencie. Reżyserem obrazu jest wyróżniony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie twórca filmu „Fantastyczna dziewczyna” - Sebastián Lelio, który powraca z komedią romantyczną. Do współpracy przy projekcie twórca zaprosił laureatkę Nagrody Akademii Julianne Moore („Motyl Still Alice”), która wciela się w postać kobiety po pięćdziesiątce. W pozostałych rolach w błyskotliwym i pełnym wdzięku obrazie występują zdobywca canneńskiej Złotej Palmy John Turturro („Barton Fink”), nominowany do BAFTY Michael Cera („Juno”), Caren Pistorius („Światło między oceanami”) oraz wyróżniony trzema statuetkami Emmy Brad Garrett (serial „Wszyscy kochają Raymonda”).

Gloria Bell – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.